چگونه اعتماد کنیم؟

با رایج تر شدن خریدهای اینترنتی از مباحث مهمی که دغدغه بیشتر خریداران است. اطمینان حاصل کردن از اعتبار فروشگاه اینترنتی و همچنین اعتبار سایت است. مهمم ترین معیار اعتبار فروشگاه اینترنتی نماد اعتماد آن شرکت و در مرحله بعد رضایت مشتریان است که در واتساب میتونید پیام بدین براتون ارسال بشه ، که دلیلی بر اعتماد راحت تر افراد می شود. عزیزی مارکت با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و صحیح و سالم و در سریع ترین زمان کالای خریداری شده خود را تحویل گرفته اند و پرداخت درب منزل بودن سایت که یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر در خصوص فروش لوازم خانگی می باشد.

  1. نماد اعتماد الکترونیک:

1.وجود نماد الکترونیک در سایت، اعتبار آن را افزایش می دهد. چرا که این نماد توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیک ارائه می شود و کاربران می توانند با کلیک بر روی آن به اطلاعاتی درباره وب سایت و مالک آن به دست آورند. وب سایت هایی که دارای این نماد هستند وظیفه دارند به شکایات و مشکلات مشتریان خود نسبت به خرید آنلاین رسیدگی کنند، در غیر این صورت نماد الکترونیک آن ها لغو خواهد شد.

چگونه اعتماد کنیم

راه های ارتباطی فراوان

 شما دوستان می توانید از راه های ارتباطی متعددی با عزیزی مارکت در تماس باشید. علاوه بر شماره های درج شده در صفحه تماس با ما و فوتر سایت شما می توانید از طریق فرم ثبت نظر و انتقاد و پیشنهاد درج شده در برگه تماس با ما و یا شماره ثابت فروشگاه و همچنین از طریق مراجعه ی حضوری به آدرس ما با عزیزی مارکت در ارتباط باشید. شبکه های اجتماعی نیز راهی دیگر برای ارتباط با عزیزی مارکت است

آدرس: کردستان، شهر بانه، پاساژ گلستان ورودی 2 فروشگاه عزیزی

08734216030

09185359809

09185359810

پرداخت در محل:

اگر چه روش پرداخت در محل دردسرهای خاص خودشو داره

همچون  افزایش قیمت ارز تا رسیدن کالا به دست مشتری، عودت کالا توسط مشتری در مواقعی که قیمت ارز رو به پایین است، اما با وجود این مشکلات باز فروشگاه عزیزی مارکت با اولویت قرار دادن مشتریان خود از روش پرداخت در محل استفاده می کند. در این روش شما تنها با پرداخت درصد کمی از قیمت محصول می توانید سفارش خود را نهایی کنید و مابقی وجه را هنگام تحویل کالا و اطمینان از سلامت و اصالت کالا پرداخت نمایید. توجه داشته باشید مبلغ بیعانه را تنها به شماره کارتهای درج شده در صفحه تماس با ما واریز نمایید.

 

 

بستن
مقایسه